“LEIA END”

on seekord õnnelikult meid, osavõtjaid  ja  tegijaid rikkamaks teinud.  Tänud kõigile kel oli osa selles suurepärases kolmepäevases kohtumises!

Aivar, Jelena  ja  Tatjana

ja kõik kes me Festivali heaks tegime, mis võisime

 

Ootame kõigilt  vastukajasid, arvamusi, ettepanekuid  ja fotosid  jagamiseks.

 Ootame ka soove ja vihjeid osavõtuks tuleval aastal.

  Fotod vt linke alammenüüdes, vasakul.


 

۞SÜDAMEMEDITATSIOON I & II ۞TATJANA KUKK  meditatsioon, karma aura # Heli Martha Gabriel ۞KALJU PALDIS-inimese keha tunnetused praegusel infoajastul ۞KLUBI „EDELVEIS“  kunst kui maailma peegeldus ۞ Tiit Teras ۞Katrin Lellep ۞KALMER KASE ۞MARGUS ILVES reiki ۞ Epp Veski ۞MASSAŽIKOOL „AVICENNA“ TATJANA SAVTŠUK ۞ ITA-RIINA PEDANIK Hääleseade- ja hingamismeister۞ JÜRI BANKO Eesti tulevikuvisiooni instituut ۞ALLA SVIRIDOVA Kinesioloogia- ja hingamismeister ۞AIVAR KUKK shamaanitöö ۞VILLU PÕLDMA MAAILMALÕPUST ۞Aurafoto ikka aurast ۞ELLI ARUMÄGI  magneetiline massaaž ۞LJUDMILLA TEHNIKOVA ۞Irina Baranets ۞JÜRI SKRIPTŠENKO Šamaanitehnikad, tensegriti ۞SVETLANA & ANDREI PARFENJUK jooga, astroloogia ۞JAAN ALVER  PANFLÖÖT ۞ Malle Raus –kinesioloogia ۞Olga Daigo Pallo - ۞Iris Sepman ۞ REIKI MTÜ ۞LEA MÄEMALT EVA-MARI PRIIMANN NADEŽDA ŠEVTSOVA EMF ۞KAIA-LIISA REINUT Sisemise Tarkuse Kool UNIVERSUS ۞AKVILONA, "Gr.Kvaša - Centr GS", Tatjana Usilenoka (Läti)  ja veel ja veel… ۞ Tatjana Gorbunova ۞ Margus  Rump  ۞ArT of LIVING ۞ Ludmilla Mets۞ Sirje  Nousiańen Kvantpuudutudega # WSECRET CLUB ۞ Olga Potemkina, Julia SMOLI ۞ Anu-Helju Täär ۞ Mira Liimatainen Soomest۞ muusikateraapiaga Theresa Leedust ja veel ja veel 

on juba esinejad

Ka Teil on võimalus endast anda, esineda!

Kava  aegade, kohtade ja esinejatega kooskõlastamise ringil. Veel on esinemisteks ruumi!

“LEIA END”

 

ESOTEERIKAFESTIVAL VANA-VESKIL

 30. juuli – 1. august 2010

 “LEIA END” toimub teist korda. Ka  2009. aastal läks korda,  Suvepäevad Leia End Vana-Veskil  andsid kõigile võimas laengu edasiseks. Saime palju positiivset tagasisidet nii osavõtjatelt, kui ka pealtvaatajatelt. Seekord teeme veel paremini ja suuremalt. – ESOTEERIKA FESTIVALINA   ja avatuna erinevatele maailma- nägemistele, keeltele, koolkondadele.

 Teemadeks on endiselt vaimne areng ja enesetäiendamine, suhtlemine loodusega, tervendavad ja psühholoogilised praktikad, mille eesmärgiks on iseenese ja meid ümbritseva maailma mõistmine ning vaimse tasakaalu saavutamine. Seepärast jääb meie ürituse moto endiseks: 

 Kutsume koostööd tegema lektorite/instruktoritena kõiki, kes soovivad teistega jagada oma teadmisi, oskusi ja kogemusi. Samuti pakume võimalust vastavateemaliste toodete demonstreerimiseks/müügiks ürituse ajal. Registreerida palume aegsasti. Töökeel: eesti ja vene.

 Nagu ka möödunud aastal, töötab 3 lava / töötsooni, Vihma ajaks, telk, varjualune ja 1.maja, seega on valikuvõimalus. Võtame Teie ettepanekud heameelega vastu telefoni või elektronposti teel.

 

 

 

http://vanaveski10.onepagefree.com/    e-mail: vanaveski10@gmail.com  

http://leiaend.onepagefree.com/

Info osavõtuks

Reede 30.07 Laupäev 31.07 Pühapäev    01.08

  kl. 15 – 22 (sissepääs Vanaveskile alates kl 12:00

 kl. 10 – 22

 kl. 10:00  - 17:00.

Piletid,

 müük koha peal

1 päev  - 150 krooni   2 ja/või 3 päeva - 250 krooni

* lastele kuni 12 eluaastat ja esinejatele sissepääs tasuta

Tasumine sularahas: lähim sularahaautomaat asub Paides.

Majutus:

Telkimine (oma telk) - 25 krooni/ööpäev/telkimiskoht

Ööbimine majades- 300 krooni/ööpäev inimese kohta, esinejad 150 kr.  

Kohtade arv piiratud, palume broneerida aegsasti.

Kommerstegevus festivali ajal:

Palume võtta  ühendust e-mailitsi. Eelinfoks: 200 kr. koht (2 m2) päevas, ainult oma looodu müügiks võimalik ka 100 kr/d. Võimalusel 2 osaleja tasuta sissepääs..

Kontaktid  ja  info

Veeb: http://vanaveski10.onepagefree.com/  e-mail: vanaveski10@gmail.com

5067084 - Elena, eesti ja vene keeles

5103458 –Ita-Riina eesti keeles

 

 

56629089 – Tatjana (vene k.)

http://leiaend.onepagefree.com/

 

Mittetulundusühing “Eesti Südames”