Kajad, järelkajad, 2010. aasta festivalile

Kallid Aivar,Tatjana! Oli nii soe,sume,armas ja väge täis! Aitäh. Kaie


Olen tänutundega meenutanud Leiaend üritust:) Tore oleks taas kohtuda.  Tervitades Heli


Ma ei ole saanudki korralikult tänada- kui imeliselt ilusad rinnasildid te olite meile teinud. Lausa südame alt võttis soojaks.. ja kogu see laager on nagu üks suur armastuse katel. Ma ei tea kuidas see teil õnnestub, aga nii sumedat ja head tunnet on harva kusklilt leida. Lihtsalt fantastika.. sel aastal oli loengutes käimise soovi vähem kui eelmisel, energiad on teised ja muutuvad.. samuti tundus kauplejatel olevat tiba raskem.. sest inimesed tahavad kuidagi lihtsalt koos olla ja üksteise seltsi nautida ja õppida üksteise juttudest, kuidagi eraviisilisemalt.. nii leidsimegi me end pikalt Erroliga rääkimast, Margusega mandalaid analüüsimast ja muidugi Ita-riinaga hingamast, päikest tervitamast ning karuneshimast.. kõik oli nii imeline, suuuuurimad tänud jällegi.. ja ma väga loodan,et sellest laagrist saab nüüd juba traditsioon, kuhu väga tahetakse tulla.

 Kogu tiimi nimel tänud,tänud,tänud!!!! 


SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUR aitäh ilusate ja huvitavate päevade eest!
Jään järgmist ootama
Epp

Aitähh Vanaveski paradiisisaarele, Taevale ja Maale, haldjatele ja inglitele. Jumalatele ja Jumalannnadele ja puhta tingimusteta Armastuse Väele. Aitähh meile


Südame asi Esoteerikafestival "Leia end" on selleks aastaks jälle kord ajalooks saanud. "Südame asi" väike ja värvikas eestegijate grupp Svetlana juhendamisel tänab südame põhjast kõiki, kes meiega koos mediteerisid, avanesid, tunnetasid, rõõmustasid ning jagasid.. Me kohtume õigepea uuesti, täis imelisi kogemusi ning energiaid.


Korradatena adusime et vajame spontaanseks infovahetuseks ka  BLOGi,  ent see ei haakinud ajaressursi ning onepagefree võimalustega. Loodame et meie  ja ehk ka eelpoolnimetatu ITalane tase ka tõuseb. Ega abigi poleks liiast... Üritusena olime ka Facebook´is ent tolle formaat tundub liig formaalne olema. Loodame et sestki oli viimastel enne festival päevadel abi.