Rahvusvaheline esoteerikafestival Eesti suves, toimus juba viiendat aastat!

“LEIA END” / ”NAIDI SEBJA” ESOTEERIKAFESTIVAL  

Kohtumiseni 1-3.augustil 2014. aastal!

Tänud kõigile! Kogume veel muljeid, fotosid ja videoed! Olete teretulnud saatma ja jagama omasid. Kuna FB ei ole eriti sõbralik jagamisvõimalusi teiste saitidele andma, palume oma galerii vms kohta saata viide v link. Lubame avalikustatut delikaatsel ja hea tava kohaselt kasutada ja jagada. Olid ju meil käed-jalad, peagi tööd täis ja jäädvustamisi vähevõitu.

Veelkord tänud kõigile esijatele, meeskonnale, Vana-veski puhkekeskuse inimestele ja muidugi Teile, kallid külalised , kes Te selle Festivali tegite Festivaliks! 


Korraldajate nimel Jelena, Tatjana, Aivar

Kohtumiseni 1-3.augustil 2014. aastal!  

Ka tuleviku, 2014. aasta kohta palume ettemälestusi elik soove ja teateid võimalikust osavõtust ja osavõtu formaadis

Siinkohal link esialgsesse fotode valikusse 2013. aastast  

TV3  suvereporteri klipp lingitavana.

vABASTAVAST HINGAMISEST, KLIPP

Matrixi 1. klipp 

 

Veel videotest, eelmiste  aastate  omad  kvaliteetsena:

LEIA END - NAIDI SEBJA 2012  http://youtu.be/LI5nY6K0Yo4 

OSKARS PEIPINŠ, Vana-Veskil 2011  http://youtu.be/Ork6Xobob3I

LEIA END, esoteerikafestival Vana -Veskil  2011 http://youtu.be/WWBJbCU_9tI

SERGEI STREKALOV, Vana-Veskil 2011  http://youtu.be/Mpi68sxmf1M Kui valmib uus 2013. aasta video anname teada.

Kena suve jätku! 

  Kunagi jõuab iga inimese elus kätte pöördepunkt, kus ta hakkab otsima vastuseid oma elu kõige tähtsamatele küsimustele. Nii avastame me enda jaoks uue elutee - nagu värske tuule. See on meie rõõmu, tervise ja tarkuse allikaks! 

telgis 10 IMG_0879-2.jpg

2013.aastal toimub esoteerikafestival „Leia end“ juba viiendat korda. Juubeliaastal tõotab üritus tulla veel suurejoonelisem ja huvitavam, kui eelnevatel aastatel. Meie festival on avatud kõikidele maailmavaadetele, keeltele ja koolkondadele. Festivali põhilisteks teemadeks jäävad vaimne areng ja enesetäiendamine, suhtlemine loodusega, tervendavad ja psühholoogilised praktikad ühe eesmärgiga — enese ja meid ümbritseva maailma mõistmine ning  vaimse tasakaalu saavutamine.  

 


Festivali kava on koostamisel ja saab valmis juuni lõpuks. Osavõtjate - esinejate - teemade  akuutne  nimekiri avaneb lingist.  Pikem lugu sellest,  mis on juba teoksil ja tähelepanuväärivaks, vaata uudistest. Neljas toimumisaasta - 2012.  oli erakordselt sisukas, videod, pildid ja kava vt 2012 alammenüüst.  Nagu ka eelnevatel aastatel, käib töö 3-l laval. Vihma korral on meil telgid ja kaminasaal. Lisaks valmib suurem saal uues majas! Töökeelteks on eesti ja vene ning püüame tagada venekeelsete esinemiste/praktikate tõlget eesti keelde.