On teemablokid, millele juhiks eraldi tähelepanu:

Shamaanitööd tegelike rännakuteni välja Urve Kaaristu,  Nadia skywalkeri (UK), Olivia, Errol Varres, Tõnu Aru, Aivar ja Tatjana Kukk jt. … Selle bloki ga liitub reedene tähtsündmus Prof. Strekalovi juhitud “Suur Tiibeti riitus AVAMAKS  SÜDAME ENERGIA”  - Mitmes loengus on tulemas seoste avamine rahvaste shamanistlike traditsioonide ja tänapäeva psühholoogia koostöös, selleks ka laupäevaõhtune vestlusring.  Laupäevane lõkke ääres on EESTI  traditsioonist kantud. Üllatus tuleb!

 

Muidugi on esil riitused, astroloogia ja esoteerika väljundiga tegelikku tervensdamisse ja eneseabisse. Siia kuuluvad ka kristalliteraapia ja mandalad, Margus Rump on 3 päeval neid loomas. Kristalliteraapia on esil  kahe Läti külalise ja Kaia-Liisa Reinupi poolt. Tõnu Aru on  värskelt  Karjalast "värske" Shungiidisaagiga tagasi.  Selles on tähtsündmuseks  JANOSH´i (HOLLAND) Sakraalse geomeetria universaalne keel ja HOLOGRAMMID esmaesitlus  eestis . On tulemas  nauditav vaatemäng ja kontsert. Helitehnika on sel aastal oluliselt parem - tänud Kultuuritehasele Polümeer   

Janosh´i sakraalgomeetriast- loeng ja show Daniel Rudakovilt (Läti)

Esmaesitlused Eestis!  Vt ka ilisainfi Linkidelt>>>Video >>

Venekelne ☼LINK Eestikeelne ☼LINK

WWW-s üldist 

LINK Eeestik 

Link RUS

 

Ka psühholoogia, tänapäevase psühholoogia poolelt on olulist tulemas. Suurim sündmus on  Saladuste, ühiskonna poolt meisse "istutatud" saladuste avamise 2 tunnine workshop prof. Strekalovi ja  Omeli, (Marina) poolt juhituna.  Ilmselt teeme sinna kohapeal registreerimise.

Psühhoologiast on  veel  palju protsesse ja infot kavas.  Esmakordselt  võtab osa  Jure Biechonski – keskus ja  kool. Teemad täpsustuvad veel.  Psühholoogia blokk kulmineerub laupäeva õhtul ümarlauaga. Palju on meie sisemaailma (alateadvuse) avamisele pühendatut!

Tegijate hulgas on huvitav valik Läti tegijaid, Oskars Peipinshiga eesotsas.

 

Omaette teema on kehatööd, nt kinesioloogi T4H tehnikast. Ka keha ja muusikateraapia on esindatud.  Huvitav saab olema Virge ja Margiti liikumise-tantsu ja vabastava hingamise ühendamine, pühapäeva keskhommikul.

 

Deeksa on pühapäevaks ja meie hulgas on 2 ehk kahest tosinast silmade kaudu deekshat edasiandvatest inimestest maailmas – tutvustused reedel ja vahetult pühapäeval. Deeksha ala on pealava taga telgis kogu aja. 

 

Kui  eelmiseaasta  ”praktiliste võimete arendamise” maasikaks oli  telekineesi õpituba, siis sel aastal on tulemas  kursus  SELGELTKUULMISELE

 

Kontsertosa on sel aastal vägev.  Reedene Janoshi esitlus jätkub valgusmuusika.

Lisaks on meil Peterburist  tipptegijad  Olga ja Galina  ÜLEMHELIDEGA laudmises ja tervendamises. Praktika ka Lilialt.  Laupäeva õhtul  alustame  Atma Krya Kirtana Bhakti  (Moskva) ja läheb üle  GONGIDE ÖÖSSE Margus Miti, Liilia ja ülemhelidega Olgalt ja Galinalt, kellekt ka päeval fantastiline  Relax kontsert, mis on üks väheseid tasulisi (5€) töötubasid festivalil.   Ka idamaa tants on esil Eesti parimal tasemel (Bahira).

 

Festival festivalis! Атма КRIA JOOGA ja ОМ-TERVENDAMINE ja "Lihtsalt meditatsioon" ja Кirtana Bhakti ja JAGNA JANTRA DEVI Pühapäeval kl 11  AТМА КРИЯ ЙОГА & БХАКТИ МАРГА РОССИЯ   Suurepärane seltsing ja tase venemaalt meie festivalil!  Kuna on tegemist tervikliku teema ja seltsinguga, on nende esinemise ja riituste telk eraldi, tervet poolsaart täitva. laagri na. Atma krija toimib oma ajakava ja reeglite jätgi.

 

Olete teretulnud osalema, vaatama, järgima!!

Tere tulemast Vana-veskile!  

Ka heailmaoleme juba tellinud ;-D